Moje služby

FASHION TERAPIE - za pomoci metody OCTO CODES – osm klíčů k sobě

 • Osobní poradenství  – určení Vašeho jedinečného stylu

 • Pro podnikatelky  -  autentický styl, vedoucí k budování silné značky

 • Společné nákupy

 • Terapie Vašeho stávajícího šatníku

 • Přednášky

 • Semináře

Co říkají zákaznice

Ahoj Marcelko, ráda bych se podělila o pocity z té nové informace, kterou jsi mi pomohla najít. Ulevilo se mi a některé věci začínají zapadat. V pátek jsem se dostala k šatníku. A světe div se, vyházela jsem z něho spoustu věcí a překvapeně "zírala" na ty barvy, které mi vlastně nic neříkají. A s překvapením, že před pár dny bych to nedokázala. S chutí jsem si dokoupila pár kousků oblečení v bližších barvách, abych zajistila funkčnost zbylého šatníku. Mívám stavy úžasné radosti. Takže moc, moc díky, ani neumím vyjádřit vděčnost. Přeji hodně nás vysvobozených!
Lenka
Pořád myslím na tu okázalku. Nejspíš máte pravdu, všechno najednou tak nějak zapadá a spousta věcí se vysvětluje... Děkuji ještě jednou za velmi příjemnou konzultaci a máte můj obdiv.
Monika
Milá Marcelo, když jsem včera večer uklidila do skříně to, co z probraného oblečení zbylo, zaplavil mne tak úžasný pocit osovobození, obrovská úleva. Přijdu si najednou taková volná, jako by mne to oblečení, kterého jsem se nedokázala zbavit, uvěznilo. Taky mám ohromnou radost, že to dokážu vnímat a cítit, a dokážu to "ukočírovat", aby už to bylo vše v pořádku a pohodě. Cítím se zase jako princezna a mám se zase ráda. Bez Tebe bych to nedokázala. DĚKUJI!
Hela
Milá Marcelko, od první chvíle s Tebou jsem měla a stále mám pocit, že Tě znám od věčnosti. Dodnes s podivem vnímám tu skutečnost, jak krásně jsem se v Tvojí péči cítila. Pečovala jsi o mě s láskou, pečlivostí, něhou a hlubokým pochopením. A to vše propojené s naprostou profesionalitou a znalostí svého oboru. Vskutku úžasné spojení. Pro nás ženy, které hledáme, jsi opravdovým požehnáním. Jsi mi ohromnou inspirací a vzorem v tom smyslu, jak o sebe jako žena můžu pečovat a cítit se hezky. Marcelko z celého srdce DĚKUJI.
Zdeňka

Budování osobní značky - Brand

 • chcete podnikat a nevíte v čem  a jak začít, jaký vybrat obor?
 • jak uchopit podnikání autenticky  souladu s vaší jedinečností, tím, kdo jste?

 • máte problém zvolit správně ideálního klienta a jak ho správně oslovit, aby u vás nakupoval?

 • potřebujete pomoct s osobní značkou a jak se prezentovat?
 • brandová pohotovost - krátké posouzení barev wašeho webu
 • psychologie barev - jak vybrat správné barvy na váš web, aby oslovily správného klienta a jeho potřeby tak, abyste ho zaujaly a aby u vás i nakoupil?

 

 

Obličejová jóga

Součástí dobře postavené osobní značky je i správná image. Je nutné  vypadat dobře. Chcete zastavit nebo zpomalit stárnutí přirozeně, bezbolestně, bez zásahu plastických chirurgů i botoxových injekcí? Jde to. Stačí cvičit obličejovou jógu a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Již po pár týdnech si okolí všimne, že vypadáte lépe, odpočatě, rozzářeně. 

To, že obličejová jóga funguje, jsem objevila sama na sobě, a proto ji mohu naučit i vás. Nabízím: semináře pro max 10 žen, abych stihla kontrolovat správné provádění cviků, individuální nastavení cviků vhodných právě pro vás, workshopy a přednášky

face yoga